Controleer de paddenstoelen, borstel of snijd aarde en takjes weg, trek ze in gelijke stukjes. Leg ze in de baking tray en besprenkel met olijfolie, kruid met peper en zout, bak 10 min op hoge airflow op 200°C. Giet uit op een bord en houd warm.
Snijd knoflook, ui en pompoen in fijne brunoise.
Doe knoflook, ui, chilipeper en risottorijst in de baking tray, besprenkel met olijfolie, meng goed, bak 15 min op hoge airflow op 200°C.
Voeg de pompoen toe, blus met witte wijn en bouillon, voeg saffraan toe. Gaar nu op lage airflow, 30 min op 200°C, roer elke 10 min.
Haal de baking tray eruit, meng mascarpone en geraspte pecorino kaas erbij. Kruid met peper en zout, voeg zeste van citroen toe.
Schep de risotto uit op de borden, werk af met paddenstoelen, extra kaas, citroenrasp en een paar druppeltjes olijfolie.
Serveer onmiddellijk.
Social
Make eat share tag
Heb je dit recept nagemaakt en was het lekker? Deel het dan zeker op social media en tag @sofiedumontchef! Dat vind ik superleuk! Smakelijk.